Bu İçeriği Paylaş
10 Ekim 2017 Salı

MUDOSK Antrenörü Arama Kurtarma Eğitiminde

2017 yılı Türkiye Dağcılık Federasyonu Eğitim kamlarına katılan Muş Dağcılık Arama ve Kurtarma İhtisas Kulübü MUDOSK Aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürüyor.


Muş Dağcılık Arama ve Kurtarma İhtisas Kulübü (MUDSOK), her yıl düzenli olarak Türkiye Dağcılık Federasyonun eğitim kamplarına Eğitmen ve sporcu göndermeyi ihmal etmiyor.
Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) nin eğitim faaaliyet programın da yer alan Niğde' Aladağlar bölgesindeki Demirkazık da yapılan Yaz Arama Kurtarma Eğitimine antrenör Hakkı Oguru gönderdi. Muş Dağcılık Arama ve Kurtarma İhtisas Kulübü yetkilikleri Türkiye Dağcılık Federasyonun da kaliteli bir çizgi oluşturan ve TDF’ nin bel kemiği konumunda olan MUDOSK, Bundan sonrada Türkiye Dağcılık Federasyonu TDF`nini yapacağı faaliyetlere hem antrenör desteği hemde sporcu göndereceğini açıkladılar.
 

 
Bu içerik 128 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018