Bu İçeriği Paylaş
19 Haziran 2017 Pazartesi

SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Muş Valisi Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Muş Devlet Hastanesinin düzenlediği iftar programına katıldı.


İlimizde görev yapan doktorlar ile Muş Devlet Hastanesinde çalışan personel ile iftar programında bir araya gelen Yavuz çifti, personellerle tek tek görüştü. Muş Devlet Hastanesinde gerçekleşen iftar programına, Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Kılıç, Hastane Müdürü Oktay Turan, İl Sağlık Müdürü ve aynı zamanda Halk Sağlığı Müdürü Dr. Serdal Türkoğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Fatih Dölek, hastane çalışanları ve doktorlar katıldı.
 
"Bir Canı Kurtarmayı, Bütün İnsanlığı Kurtarmakla Eşdeğer"
 
İftar programında sağlık personeli ile tek tek görüşen Vali Yavuz, gece-gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet eden sağlık çalışanlarına teşekkür ettiğini belirtti. Vali Yavuz, konuşmasında: “Çok Kıymetli arkadaşlar, bugün siz değerli sağlık çalışanlarımızla birlikte iftar yapmak üzere bir araya geldik. Bu program vasıtasıyla sizlerle hasbihal etme fırsatı da bulduk. Bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak gece-gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet eden siz değerli sağlık çalışanlarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizi sağlıkta gelişmiş ülkeler seviyesine getiren dönüşümün en önemli unsurlarından bir tanesi de siz kıymetli sağlık çalışanlarımız ve kutsal emeklerinizdir. İnsan hayatı gibi önemli ve kutsal bir gaye uğruna büyük meşakkatle çalışmalarını yürüten sağlık personelimize vatandaşlarımız adına da teşekkür etmek istiyorum. Bu duygularla hepinizi sevgiyle selamlıyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.
 

 
Bu içerik 236 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
"Kudüs’ün dinimiz için manevi önemi.. CHP Muş il başkanı İsmail Adanur ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in b..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Muş Kudüs için tek yürek oldu Muş Kudüs için tek yürek oldu.. Muş il merkezi ile Malazgirt ve Varto ilçelerinde ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başk..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleş..
0 yorum Gündem - 8.12.2017