Bu İçeriği Paylaş
12 Nisan 2017 Çarşamba

Ertem, “Muş’a bir dizi çalışma yapmaya geldim

Seçim çalışmaları kapsamında Muş’a gelen CHP Hatay Milletvekili Dr. Birol Ertem havaalanında gazetecilere açıklamalarda bulundu


Seçime sayılı günler kala CHP’nin bölgeye Milletvekili çıkarması devam ediyor. En son CHP Bursa milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu’nu ağırlayan Muş, bu seferde CHP Hatay Milletvekili Dr. Birol Ertemi ağırladı. Havaalanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ertem oradan parti heyetiyle birlikte Varto ilçesine geçti.
Hava alanında açıklamalarda bulunan Ertem, halka neden “Hayır” demeleri gerektiğini anlatmaya geldiğini ifade ederek, “Evet” dememizi isteyen kesimin sebepleriyle niye “Evet” dememiz gerektiğini anlatamadığını söyledi. Ertem, “Muş’a bir dizi çalışma yapmaya geldim. 16 Nisan Referandumunun yaklaşması sebebiyle burada çalışmalar yürüteceğiz. Bu seçimde il başkanımız ve heyetimizle Muş’ta bir dizi çalışma yaparak, Muştaki halkımıza neden “Hayır” demeleri gerektiğini anlatacağız. Bizler neden “Hayır” denmesi gerektiğini her platformda anlata biliyoruz. Maddelerle, somut delillerle anlatabiliyoruz. Ama maalesef “Evet” diyen arkadaşlar neden “Evet” dememiz gerektiğini anlatamıyorlar, maddelerle, somut delillerle anlatamıyorlar. Referandumu siyasi seçim atmosferine sokmaya çalışıyorlar, dış ülkeler şunu dedi, FETÖ bunu dedi deyip halk üzerinde çeşitli etkiler yapmaya çalışıyorlar. Ama bizler neden gidip neden hayır denmesi gerektiğini maddeler üzerinden çok rahat anlatabiliyoruz.” dedi
 

 
Bu içerik 348 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe.. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Muş Spor PFDK’dan müjdeli haber bekli..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekibi Yolladı Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekib.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 26 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için M..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Bulanık'ta Asfalt Seferberliği Bulanık'ta Asfalt Seferberliği.. Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, bu yıl 10 k..
0 yorum Gündem - 19.08.2017