Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

Ziraat Odası başkanlarından valiye ziyaret

Muş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakim Yıldırım, ilçe oda başkanları ile birlikte göreve yeni başlayan Muş Valisi Aziz Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Bir süre ziyaretçilerle sohbet eden Vali Yıldırım, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Muş tarımı hakkında bilgi alan Yıldırım, Muş’un tarım potansiyelinin arttırılması için her türlü çalışmayı yerine getireceğini kaydetti. Vali Yıldırım, “Görevimiz: vatandaşımızı tarım yönünden daha da güçlendirmek. Ziraatın yanında hayvancılığı da aynı şekilde geliştireceğiz. Hayvancılık potansiyelimiz var. Oda başkanlarının benimle birlikte olacağını düşünüyorum. Muşumuzda çok güzel potansiyel görüyorum. Devlet, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelirse başarı kaçınılmazdır” ifadelerini kullandı.
Vali Yıldırım’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen oda başkanları, Muş Türkiye’nin en büyük üçüncü ovasına sahip olduğunu ifade ederek, Vali Yıldırım’dan destek beklediklerini belirttiler.HABER49
 
 

 
Bu içerik 212 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrikadan Çıkıyor 40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrik.. Muş´ta üretilen outdoor spor giyimi, Dünya´nın dört bir tarafına ihraç edilirken..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR.. Muratpaşa Mahallesinde yapılan ve Maddi imkânsızlıklardan dolayı yarım kalan Azi..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
Kayseri den Muş'a Destek Kayseri den Muş'a Destek.. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., Muş’un merkeze bağlı Bağlar İmam Hatip ..
0 yorum Gündem - 15.3.2018