Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

Ziraat Odası başkanlarından valiye ziyaret

Muş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakim Yıldırım, ilçe oda başkanları ile birlikte göreve yeni başlayan Muş Valisi Aziz Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Bir süre ziyaretçilerle sohbet eden Vali Yıldırım, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Muş tarımı hakkında bilgi alan Yıldırım, Muş’un tarım potansiyelinin arttırılması için her türlü çalışmayı yerine getireceğini kaydetti. Vali Yıldırım, “Görevimiz: vatandaşımızı tarım yönünden daha da güçlendirmek. Ziraatın yanında hayvancılığı da aynı şekilde geliştireceğiz. Hayvancılık potansiyelimiz var. Oda başkanlarının benimle birlikte olacağını düşünüyorum. Muşumuzda çok güzel potansiyel görüyorum. Devlet, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelirse başarı kaçınılmazdır” ifadelerini kullandı.
Vali Yıldırım’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen oda başkanları, Muş Türkiye’nin en büyük üçüncü ovasına sahip olduğunu ifade ederek, Vali Yıldırım’dan destek beklediklerini belirttiler.HABER49
 
 

 
Bu içerik 154 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Sena öğretmen Umut'a umut oluyor! Sena öğretmen Umut'a umut oluyor!.. Merkeze bağlı Nadaslık köyünde yaşayan 7 yaşındaki bedensel engelli Umut Yılmaz,..
0 yorum Gündem - 17.11.2017
Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Okullu yaptılar Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Oku.. Korkut ilçesinde kız çocuklarını eğitime kazandırmak için girişimlerde bulunan b..
0 yorum Eğitim - 17.11.2017
Hem Vatani görevlerini yapıyorlar hem de Aşçılık kursu alıyorlar Hem Vatani görevlerini yapıyorlar h.. Korkut ilçesinde açılan aşçılık kursuna katılan askerler, aşçılık mesleğinin püf..
0 yorum Gündem - 17.11.2017