Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

Ziraat Odası başkanlarından valiye ziyaret

Muş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakim Yıldırım, ilçe oda başkanları ile birlikte göreve yeni başlayan Muş Valisi Aziz Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Bir süre ziyaretçilerle sohbet eden Vali Yıldırım, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Muş tarımı hakkında bilgi alan Yıldırım, Muş’un tarım potansiyelinin arttırılması için her türlü çalışmayı yerine getireceğini kaydetti. Vali Yıldırım, “Görevimiz: vatandaşımızı tarım yönünden daha da güçlendirmek. Ziraatın yanında hayvancılığı da aynı şekilde geliştireceğiz. Hayvancılık potansiyelimiz var. Oda başkanlarının benimle birlikte olacağını düşünüyorum. Muşumuzda çok güzel potansiyel görüyorum. Devlet, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelirse başarı kaçınılmazdır” ifadelerini kullandı.
Vali Yıldırım’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen oda başkanları, Muş Türkiye’nin en büyük üçüncü ovasına sahip olduğunu ifade ederek, Vali Yıldırım’dan destek beklediklerini belirttiler.HABER49
 
 

 
Bu içerik 187 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Alpaslan Has, Feyyaz Uçar'la Vanspor'u yönetecek! Alpaslan Has, Feyyaz Uçar'la Vanspo.. Muş İdman Yurdu Spor Kulübü'nün teknik antrenörlüğünü yapan Alparslan Has, Beşik..
0 yorum Spor - 17.1.2018
Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler C.. Muş İl Ülkü Ocakları Başkan yardımcısı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu Muş Gaze..
0 yorum Gündem - 17.1.2018
Evde aldığı eğitimle yeniden hayata bağlandı Evde aldığı eğitimle yeniden hayata.. Muş’un Hasköy ilçesinde yaşayan 9 yaşındaki hem bedensel hem de hidrosefali hast..
0 yorum Eğitim - 17.1.2018