Bu İçeriği Paylaş
02 Ağustos 2017 Çarşamba

Ziraat Odası başkanlarından valiye ziyaret

Muş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakim Yıldırım, ilçe oda başkanları ile birlikte göreve yeni başlayan Muş Valisi Aziz Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu.


Bir süre ziyaretçilerle sohbet eden Vali Yıldırım, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Muş tarımı hakkında bilgi alan Yıldırım, Muş’un tarım potansiyelinin arttırılması için her türlü çalışmayı yerine getireceğini kaydetti. Vali Yıldırım, “Görevimiz: vatandaşımızı tarım yönünden daha da güçlendirmek. Ziraatın yanında hayvancılığı da aynı şekilde geliştireceğiz. Hayvancılık potansiyelimiz var. Oda başkanlarının benimle birlikte olacağını düşünüyorum. Muşumuzda çok güzel potansiyel görüyorum. Devlet, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelirse başarı kaçınılmazdır” ifadelerini kullandı.
Vali Yıldırım’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen oda başkanları, Muş Türkiye’nin en büyük üçüncü ovasına sahip olduğunu ifade ederek, Vali Yıldırım’dan destek beklediklerini belirttiler.HABER49
 
 

 
Bu içerik 64 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe.. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Muş Spor PFDK’dan müjdeli haber bekli..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekibi Yolladı Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekib.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 26 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için M..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Bulanık'ta Asfalt Seferberliği Bulanık'ta Asfalt Seferberliği.. Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, bu yıl 10 k..
0 yorum Gündem - 19.08.2017