Bu İçeriği Paylaş
27 Şubat 2017 Pazartesi

Dağcılık Federasyonu Antrenörlük kursu başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılıyor.


Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan II. Kademe dağcılık antrenörü kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılmaya başlandı. Eğitime MUDOSK Eğitmenlerin den Mehmet Çağlayan, Mahmut Sönmez ve Hakkı Oğur katılıyor.
Türkiye Dağcılık Federasyonu baskan yardimcisi Aslan Yıldız, Dağcılık İl Temsilcisi Mehmet Çağlayan ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Eğitmenleri Katıldı.
konu il ilgili bir açıklama yapan Türkiye Dağcılık Federasyonu başkan yardımcısı Aslan Yıldız. " Türkiye Dağcılık Federasyonu olarak Muş'ta yaptığımız faaliyetler hızla devam ediyor, Türkiye Dağcılık Federasyonunca Dağcılık federasyonun Dağ Kayağı Temel eğitimi vardı başarılı bir şekilde tamamlandı, bundan sonra da Muş`ta eğitimler devam edecektir . Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursuna katılan hocalarımıza ve Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi. Fırat Demir / HABER49
 

 
Bu içerik 849 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018