Bu İçeriği Paylaş
27 Şubat 2017 Pazartesi

Dağcılık Federasyonu Antrenörlük kursu başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılıyor.


Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan II. Kademe dağcılık antrenörü kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılmaya başlandı. Eğitime MUDOSK Eğitmenlerin den Mehmet Çağlayan, Mahmut Sönmez ve Hakkı Oğur katılıyor.
Türkiye Dağcılık Federasyonu baskan yardimcisi Aslan Yıldız, Dağcılık İl Temsilcisi Mehmet Çağlayan ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Eğitmenleri Katıldı.
konu il ilgili bir açıklama yapan Türkiye Dağcılık Federasyonu başkan yardımcısı Aslan Yıldız. " Türkiye Dağcılık Federasyonu olarak Muş'ta yaptığımız faaliyetler hızla devam ediyor, Türkiye Dağcılık Federasyonunca Dağcılık federasyonun Dağ Kayağı Temel eğitimi vardı başarılı bir şekilde tamamlandı, bundan sonra da Muş`ta eğitimler devam edecektir . Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursuna katılan hocalarımıza ve Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi. Fırat Demir / HABER49
 

 
Bu içerik 788 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Vedaş ve Mehmetçik Köylüler İçin Seferber Oldu Vedaş ve Mehmetçik Köylüler İçin Se.. önceki gün etkili olan fırtına ve kar yağışı nedeniyle elektrik kesintisi yaşana..
0 yorum Gündem - 21.1.2018
Pazar tezgahından sahnelere... Pazar tezgahından sahnelere..... Sosyal medyada pazarda söylediği şarkılarla ünlenen Muş'lu mandalinacı Veysel Mu..
Yolcu Otobüsünün Devrilmesi - 3 Kişinin Cenazesi Defnedildi Yolcu Otobüsünün Devrilmesi - 3 Kiş.. Muş'ta otobüsün şarampole devrilmesi sonucu yaşamını yitiren 6 kişiden 3'ünün ce..
0 yorum Gündem - 19.1.2018