Bu İçeriği Paylaş
27 Şubat 2017 Pazartesi

Dağcılık Federasyonu Antrenörlük kursu başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılıyor.


Türkiye Dağcılık Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan II. Kademe dağcılık antrenörü kursu 25 Şubat-6 Mart 2017 tarihleri arasında Muş`ta yapılmaya başlandı. Eğitime MUDOSK Eğitmenlerin den Mehmet Çağlayan, Mahmut Sönmez ve Hakkı Oğur katılıyor.
Türkiye Dağcılık Federasyonu baskan yardimcisi Aslan Yıldız, Dağcılık İl Temsilcisi Mehmet Çağlayan ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Eğitmenleri Katıldı.
konu il ilgili bir açıklama yapan Türkiye Dağcılık Federasyonu başkan yardımcısı Aslan Yıldız. " Türkiye Dağcılık Federasyonu olarak Muş'ta yaptığımız faaliyetler hızla devam ediyor, Türkiye Dağcılık Federasyonunca Dağcılık federasyonun Dağ Kayağı Temel eğitimi vardı başarılı bir şekilde tamamlandı, bundan sonra da Muş`ta eğitimler devam edecektir . Türkiye Dağcılık Federasyonunca 2.Kademe Antrenörlük kursuna katılan hocalarımıza ve Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi. Fırat Demir / HABER49
 

 
Bu içerik 616 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe.. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Muş Spor PFDK’dan müjdeli haber bekli..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekibi Yolladı Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekib.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 26 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için M..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Bulanık'ta Asfalt Seferberliği Bulanık'ta Asfalt Seferberliği.. Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, bu yıl 10 k..
0 yorum Gündem - 19.08.2017