Bu İçeriği Paylaş
12 Nisan 2017 Çarşamba

Kemaloğlu'ndan Referandum Çalışması

Muş Eski Milletvekilli Erkan Kemaloğlu, referandum çalışması kapsamında Bulanık ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Öğretmenevinde vatandaşlarla buluşan Erkan Kemaloğlu, bölgenin sorunlarını yakından bildiğini söyledi. İlçenin hizmet alabilmesi için herkesin elbirliği yapması gerektiğinin altını çizen Kemaloğlu, "Bulanık'a hizmet gelecekse herkes sorumlu olduğunu bilsin ve ona göre davransın. Çocuklarımızın vebalini taşımayın. Çünkü Bulanık'ta bizler ve sizler yaşıyoruz. Amaç hizmetse, ilçenin gelişmesi ve hizmetlerden yararlanması için hep beraber çalışalım" dedi.
 
16 Nisan'da yapılacak referandum a da değinen Kemaloğlu, "Önümüzde referandum var ve bu referandum un önemini herkesin iyi kavraması gerekir. Dua ile çalışmaya devam ediyoruz. Dernek, köy ve mahalle ziyaretleri ile derdimizi, heyecanımızı, neden 'evet' dediğimizi anlatmaya çalışıyoruz. Milletimiz de gereken desteği veriyor. Ben inanıyorum ki bu destek devam edecek. Niçin Cumhurbaşkanlığı sistemine geçmemiz gerektiğini çok iyi anlamamız gerekiyor. Eski düzenin devam etmesini isteyenler, karışıklıklardan faydalanan kitledir. İstedikleri zaman 'Anayasaya, yasalara, yargıya, işimize gelmeyen iktidarları gönderelim' diyenlerdir. Bu referandum ile ülkede her şey baştan aşağıya değişecektir. Herkesin hesabı bozulacaktır. Bu referandum çok önemlidir. Bu referandum Türkiye'nin geleceği için, bizim çocuklarımızın, torunlarımızın geleceği için, yeni bir ufuk açma referandum u. İnşallah ülkenin daha hızlı kalkınması, gelecekte refahın daha da artması, ülkenin daha iyi yönetilmesi, her türlü darbelerden, sıkıyönetimlerden kurtulması, iki başlılığın önlenmesi için bu referandum gerçekleşiyor ve biz de sahadayız. Her siyasi düşünceden arkadaşımızın bu referandum a destek verdiğini görmek de bizi onurlandırıyor" diye konuştu.
 

 
Bu içerik 308 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe.. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Muş Spor PFDK’dan müjdeli haber bekli..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekibi Yolladı Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekib.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 26 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için M..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Bulanık'ta Asfalt Seferberliği Bulanık'ta Asfalt Seferberliği.. Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, bu yıl 10 k..
0 yorum Gündem - 19.08.2017