Bu İçeriği Paylaş
9 Nisan 2018 Pazartesi

Milletvekili Şimşek Polis Haftasını kutladı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, “Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanmasında vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide polis mensuplarının fedakar ve görev aşkıyla yaptıkları çalışmaları halkımıza güven ve gurur vermektedir” dedi.
Milletvekili Şimşek mesajında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişini temin etmek, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri bulunan ve bu görevleri başarı ile yerine getiren polis teşkilatımıza minnettarız. Bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyorum. Aile bireyleriyle birlikte, sağlık, huzur ve mutluluklar temenni ediyorum. Vatanı, milleti ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek şehit düşen tüm emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet dilerken, onların yakınlarına, kahraman gazilerimize, emniyet teşkilatımızdan emekli olanlara ve Muş halkına esenlikler diliyorum.”
 

 
Bu içerik 107 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018