Bu İçeriği Paylaş
26 Nisan 2015 Pazar

Ak Parti il Başkanı ve Adaylar dur durak bilmiyor

Ak Parti Muş milletvekili adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er, Halis Saltık ve İl Başkanı Namık Ergün İlçe İlçe, Belde belde ve köy köy gezerek insanlarla kucaklaşıyor.


Gece gündüz gezerek vatandaşların sıkıntılarını ve beklentilerini dinleyen adaylar ve İl Başkanı Namık Ergün isteklerin giderilmesi için gerekli adımların atılacağı sözünü verdi.
AK Parti Muş İl Başkanı Namık Ergün, “Biz Parti teşkilatı olarak adaylarımızla birlikte gitmediğimiz yer bırakmıyoruz. Ev ev, kapı kapı gezerek partimiz için çalışıyoruz. Seçim çalışmalarında bazen 3 adayımızla birlikte, bazen de ayrı ayrı geziler yapıyoruz. Akşamları da parti binamızda oturup analiz yapıyoruz. Amacımız kentte 3 vekil ile meclise gitmek. Muş 3 milletvekili gibi bir neticeye ile Ankara'ya giderse eli çok güçlü bir il olur ve hizmetlere erişmek daha kolay ve etkili gerçekleşir" dedi.
Ak Parti Muş Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek, “Ziyaret ettiğimiz yerlerde vatandaşların bir bakışı bize her şeyi anlatıyor. Biz vaat etmek yerine vatandaşımızın hizmetkârlığını yapacağız. Günübirlik siyaset bize göre değil. Muş için somut ve kısa vadede etkili olacak projeler üretmek için geliyoruz. Bugüne ve geleceğe konuşan, sofradaki ekmeği büyüten, ülkenin gelişmesine paralel çalışmalar için geliyoruz. Biz milleti efendi yapıp kendisi hizmet eden bir siyasi hareketin parçasıyız. Türkiye Ak Parti iktidarıyla gücüne güç kattı. Sanayide, ekonomide, dış politikada, sağlıkta, ulaşımda başkalarının hayal bile edemeyeceği icraatlar yaptı. Milletini seven hizmet verir. Bu yüzden biz 7 Haziran'a istikrar ve büyümenin sürmesi için bir fırsat günü olarak bakıyoruz milletimiz de öyle baksın. Allah'ın izniyle milletimiz de bize yetki verirse güzel Muşumuza çok güzel hizmetler getireceğiz” dedi.
 
Abdulselam Er ve Halis Saltık ise, "Ak Parti hükümetini iktidar yapan halktır. Adaletli ve kalkınmış bir ülke hedefine her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. AK Parti bu millete cesur olduğunda ve kendine güvendiğinde neler yapabileceğini gösteriyor, göstermeye de devam edecek. 7 Haziran milletimiz için bir milat olacak. İnşallah halkımızdan yetkiyi alacağız ve halkımıza hizmetlerin en güzelini getireceğiz. Bizler sizlerden yetki alırsak Muşumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz." Sözlerini ifade etti.HABER49
 
 
 

 
Bu içerik 1724 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018