Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

Muş Türk Telekom Müdürü Yerkazan, Görevine Başladı

Türk Telekom Muş Müdürlüğü görevine atanan Hayrettin Yerkazan, görevine başladı.


Elazığ Telekom İl Müdürlüğü görevine atanan eski Telekom Muş İl Müdürü Ahmet Söylemez ’den boşalan Telekom Muş İl müdürlüğü görevine Tunceli İl Telekom Müdürü Hayrettin Yerkazan atandı. Yeni görevine başlayan ve makamında tebrikleri kabul eden Yerkazan yerel ve yaygın basın temsilcileri de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Türk Telekom Genel Müdürlüğünün atama onayları ile İl Telekom Müdürlüğü görevine atanan Hayrettin Yerkazan makamında tebrikleri kabul etmeye başladı. Basın mensuplarını kabul eden Hayrettin Yerkazan, Muş’ta vatandaşların iletişim hizmetinden daha iyi istifade edebilmesi için Telekom olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Halka hizmet, hakka hizmettir düsturu ile hareket edip, mülki amirinin, yerel yöneticilerin, basın mensuplarının ve vatandaşların desteği ile daha başarılı olacaklarını kaydeden Yerkazan, kırsal bölgeler başta olmak üzere kentin dört bir tarafında Telekom’un çalışmalarını aralıksız sürdüreceğini söyledi. İletişim hizmetinin kırsal bölgelerde güç şartlar altında sunulduğuna işaret ederek, bu hizmetin pozitif kalması için de vatandaşların sahiplenmesi gerektiğine işaret etti. FIRAT DEMİR  / HABER49
 

 
Bu içerik 599 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018