Bu İçeriği Paylaş
3 Haziran 2014 Salı

Muşlu işadamından örnek proje

Muşlu işadamı Necip Büte, Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile yaklaşık 60 indirimli araç satışı için sözleşme imzaladı.


Tatvan Esnaf Sanatkarlar Odası (ESO) ile Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Bitlis Toptancılar Derneği (GİMTAT) tarafından üyelerine yönelik indirimli ve sıfır faizli krediyle araç alma kampanyası başlatıldı.
 
Tatvan ESO ve GİMTAT'in girişimleri sonucunda Fiat Bölge Bayi Özermak ile imzalanan protokole göre Tatvan ESO ve GİMTAT üyelerine Fiat Fiorino marka araçlar 5 bin 500 lira peşinat ve 30 bin lira tutarında 18 ay sıfır faizli kredi imkanıyla araç sahibi olma şansı sağlanıyor.
 
Kampanyanın Tatvan'da düzenlenen tanıtım toplantısına GİMTAT Başkanı Muzaffer Güzeluçar, Tatvan ESO Başkanı Emrullah Tekin, Özermak Yönetim Kurulu Başkanı Muşlu işadamı Necip Büte, Özermak Satış Müdürü Yalçın Dirican ile Tatvan ESO ve GİMTAT yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan Tatvan ESO Başkanı Emrullah Tekin göreve başladıkları ilk günden beri esnaflar için iyi projeler hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyleyerek 'amacımız daha iyi bir hizmet sunabilmektir. Bu amaç doğrultusunda üye arkadaşlarımıza uygun şartlarla araç temin etme girişiminde bulunduk. Sağ olsun Özermak yetkilileri bu konuda bize çok yardımcı oldular. Hedefimiz minimum 50 ile 100 arası esnafımızı bu şartlarla araç sahibi yapmaktır.
 
Piyasa fiyatı yaklaşık 45 bin lirayı bulan bu araçlar, imzaladığımız protokol üzerine yaklaşık 35 bin lira civarına düşüyor. Buda araç ihtiyacı olan esnaflarımız için iyi bir fırsattır.' dedi.
 
Özermak Yönetim Kurulu Başkanı Muşlu işadamı Necip Büte ise oda yönetimi tarafından yapılan teklifi olumlu bulduklarını ifade ederek söz konusu kampanyaya destek verdiklerini ifade etti. Büte, benzer bir kampanyayı istenilmesi halinde Muş'ta da yapabileceklerini, ancak ilgililerin gerekli girişimde bulunması gerektiğini belirtti. Konuşmanın ardından taraflar arasında karşılıklı protokol imzalanarak toplantı son buldu. Kampanyadan faydalanmak isteyen esnafların GİMTAT ya da Tatvan ESO'ya başvurmaları gerekiyor.
 

 
Bu içerik 2465 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018