Bu İçeriği Paylaş
5 Nisan 2018 Perşembe

Yerel gazetelere abone olarak sahip çıkın!

Severek okuduğunuz haberleri, haber alma hakkınızı savunduğu haberlere sahip çıkmanız büyük önem taşıyor. Aksi taktirde havuz medyası olarak tabir edilen haberler yayınlarını yutulması kaçınılmaz oluyor.


Bir haksızlığa maruz mu kaldınız? Suyunuz mu kirli geliyor? Yollarınız mı bozuk? Sizlerin yanında ilk bulunan yerel gazeteler… Yani her gün alıp okuduğunuz büyük gazeteler, haberlerinize yer vermezler. Üzgünüz ama hergün para vererek aldığınız gazeteler değil para vermeden okuduğunuz veya hiç okumadığınız yerel gazeteler sürekli yanınızda…
2004 yılından beri yayın hayatını sürdüren HABER49 Gazetesi, sizin dertlerinizi anlattığınız ve rahatlıkla ulaştığınız yerel gazetemize abone olursanız durum daha güzel olur. Yerel gazeteler, sizin sesinizi duyar duyurur, başınıza geleni görür ve gösterir, sizden biridir. Yerel gazetenize ayda 15-20 lira para verip abone olsanız Muş'ta olan biteni duyarsınız. Hem de yerel gazetenize maddi bir destek vermiş olursunuz. Sizin abonelik ücretleri ile gazete gücüne güç katar…
Kısacası "Bu gazete benim" dersiniz, iyi ve kötü günde sizi yalnız bırakmaz. Sevinciniz ve üzüntünüz olunca hep yanı başınızdadır. "Ben haberleri nasıl olsa internette okuyorum" düşüncesini düşünülürse, yarın öbür gün internette de okunulan haberlere de ulaşılamayacak, havuz medyası diye tabir edilen haberlere toplum olarak maruz kalınacak.
Toplum olarak, halk olarak yerel gazetelerimize destek çıkmak için "Abone oluyorum" demeniz, yerel basını daha da güçlendirir. Yerel basının güçlü kılınması sizin desteklerine ve bilgilerinize ihtiyaç duymaktadır…HABER49
 
 

 
Bu içerik 71 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018