Bu İçeriği Paylaş
11 Nisan 2018 Çarşamba

Erdal Koç iptal edilen Muş TSO seçimini tekrar kazandı

Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) yönetim kurulunun iptal edilen seçimleri yeniden yapıldı. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Erdal Koç’un listesi kazandı.


 
Muş TSO'da başkanlık seçimleri yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan meclis üyeliği seçimlerinde kazananlar, önceki hafta başkanlık seçimleri için sandık başına gitmiş, beyaz pusuladan Erdal Koç ve Sarı pusuladan Rahim Devrim yarışmıştı. Seçimlerde, 33 meclis üyesi oy kullanırken, Rahim Devrim 13 oy almış, Erdal Koç ise 19 oy alarak başkan seçilmişti.
 
Sarı pusula adaylarının daha önce itiraz ettikleri 5’nci grup seçimleri ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu kararını açıklamış ve başkanlık seçimi iptal edilmişti. Bugün yeniden yapılan başkanlık seçimlerinde beyaz pusulanın adayı Erdal Koç 17 oy alarak yeniden başkan seçildi. Diğer aday Fatih Cengiz ise 16 oy aldı.
 

 
Bu içerik 478 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018