Bu İçeriği Paylaş
4 Mayıs 2015 Pazartesi

Ak Parti 2 Seçim irtibat bürosu açtı

AK Parti Muş İl Başkanlığı 7 Haziran genel seçimleri hazırlıkları çerçevesinde Muş’ta 2 seçim irtibat bürosunu düzenlenen görkemli bir törenle açtı.


AK Parti il başkanlığı tarafından 2 seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı. Ak Parti İl Başkanlığı hem kadınlar hem de erkekler için ayrı ayrı seçim büroları açtı. Açılış törenlerine AK Parti Muş İl Başkanı Namık Ergün, Milletvekili Adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er ve Halis Saltık, Ak Partili Belediye Başkanları, Ak Parti İl Teşkilatı, Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları, il genel ve belediye meclisi üyeleri, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.
İstasyon Yolu Eski hastane binası üzerindeki seçim bürosu önünde partililere ve vatandaşlara seslenen İl Başkanı Namık Ergün, “Yeni Türkiye yolunda 2023 hedefleri doğrultusunda Muş’ta ilk seçim büromuzun açılışını gerçekleştiriyoruz. Muş’ta 3 milletvekilliğini kazanabilmek için mücadelemizi veriyoruz. Siz Muş’lu hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz. Sizlerin desteğiyle 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde Muş’tan 3 milletvekilliğini alacağımıza inancımız tamdır. Bu kapsamda da seçim koordinasyon ve seçim bürolarının açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Ben bu açılışların partimize, Muş’umuza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.
Törende bir konuşma yapan AK Parti milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek ise, “Bugün burada il seçim koordinasyon merkezimizin açılışını yapıyoruz. Partimize Muş’umuza ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Gittiğimiz her ortamda bizlere gösterilen ilgi ve alaka gerçekten bizleri oldukça memnun ediyor. 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde de gereken desteği vereceğinize canı gönülden inanıyoruz" diye konuştu.
Açılışını yapılan seçim koordinasyon merkezinin 7 Haziran'a giden yolda önemli çalışmalar yapacağına inandığını ifade eden Abdulselam Er ve Halis Saltık, “İlçe ve beldelerimizde de seçim bürolarımız hazırlandı. Oraları da ziyaret ederek, açılışları gerçekleştiriyoruz. 7 Haziran seçim kampanyamız başladı. Başbakanımız 81 vilayetten 70'den fazlasına giderek miting yapacak. 6 Mayıs'ta da Muş’ta olacak. 7 Haziran'da Muş’ta yeni bir dönem başlayacak. 7 Haziran'da Türkiye önemli bir seçim yapacak. Her seçimde olduğu gibi halkımızın hizmete oy vereceğini biliyoruz" dedi.
Ak Parti heyeti daha sonra eski acil yolu caddesinde kadınlar için yapılan seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.HABER49
 
 

 
Bu içerik 1732 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018