Bu İçeriği Paylaş
12 Ekim 2017 Perşembe

Enerji Bir Sen’den Veda Yemeği

Enerji Bir-Sen Muş İl Başkanlığı, Muş Şeker Fabrikasından tayin olan Enerji Bir – Sen Muş İl başkan yardımcısı Sait Taşkın veda yemeği düzenledi.


36 Yıl Muş şeker fabrikasında görev yapan ve Kürt Sait lakabıyla tanınan Muş’un sevilen siması Sait Taşkın Ankara iline tayin oldu. 36 yıl Muş Şeker Fabrikasına başarılı bir şekilde emek veren Taşkın, bağlı bulunduğu ve İl Başkan yardımcılığı Enerji Bir-Sen sendikasınca veda programı düzenlendi. Düzenlenen veda Programına Memur Sen Muş İl Başkanı Fehmi Kuzey Vurar, Enerji Bir Sen Muş Şube Başkanı Yaşar Kök ile Taşkın’ın sendika ve iş arkadaşları katıldı. Samimi bir ortamda verilen veda yemeğinde yerel sanatçılar da sahne aldı.
Veda yemeğinden dolayı sendikasına ve arkadaşlarına teşekkür eden Sait Taşkın, “Bu gecede emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Sendika başkanım ve arkadaşlarım bilsinler ki, artık Ankara da bir evleri var. Muş’tan ayrılacağım için çok üzgünüm. Bu gece tertipleyen arkadaşlarım beni çok sevindirdi ve duygulandırdı. Herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini dile getirdi.
Gecede teşekkür konuşması yapan Enerji Bir Sen İl Başkanı Yaşar Kök, ‘’ Enerji Bir-Sen ailesi büyük bir aile. Arkadaşımız gittiği yerde de Enerji Bir-Sen bayrağını taşımaya devam edecektir. Sait Taşkın Arkadaşımıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum’’ dedi.
 
 

 
Bu içerik 613 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
"Kudüs’ün dinimiz için manevi önemi.. CHP Muş il başkanı İsmail Adanur ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in b..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Muş Kudüs için tek yürek oldu Muş Kudüs için tek yürek oldu.. Muş il merkezi ile Malazgirt ve Varto ilçelerinde ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başk..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleş..
0 yorum Gündem - 8.12.2017