Bu İçeriği Paylaş
09 Ekim 2017 Pazartesi

Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Etkinliği Yapıldı

Muş Merkezde bulunan Farabi imam hatip ortaokulu Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi.


Muş Farabi imam hatip ortaokulu öğretmen ve öğrencileri işbirliğiyle okul bahçesinde aşure etkinliği düzenlendi. Etkinlik, okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra davetli ve öğrencilere aşure dağıtıldı. Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Farabi imam hatip ortaokulu müdürü Murat Çelik "İçinde bulunduğumuz Muharrem ayı münasebetiyle okulumuz da aşure etkinliği düzenledik. Bu etkinliğimize velilerimizi ve vatandaşlarımızı davet ettik. Onlar da davetimize icabet edip geldi. Yaklaşık 350 kişilik aşure dağıttık, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 
Bu içerik 147 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
40 Bedensel Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Hediye Edildi 40 Bedensel Engelli Vatandaşa Akülü.. Muş Valisi Aziz Yıldırım’ın eşi Selma Yıldırım’ın katıldığı programda Bulanık il..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Terör Operasyonu: 12 Gözaltı Terör Operasyonu: 12 Gözaltı.. Muş İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince terör örgütüne yönelik yapılan operasyon..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
KOM, dan  'Duman-2' Uygulaması KOM, dan 'Duman-2' Uygulaması.. Muş’ta ’Duman-2’ uygulamasında 6 bin 842 paket kaçak sigara ele geçirildi...
0 yorum Gündem - 20.10.2017