Bu İçeriği Paylaş
9 Ekim 2017 Pazartesi

Muharrem Ayı Dolayısıyla Aşure Etkinliği Yapıldı

Muş Merkezde bulunan Farabi imam hatip ortaokulu Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi.


Muş Farabi imam hatip ortaokulu öğretmen ve öğrencileri işbirliğiyle okul bahçesinde aşure etkinliği düzenlendi. Etkinlik, okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra davetli ve öğrencilere aşure dağıtıldı. Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Farabi imam hatip ortaokulu müdürü Murat Çelik "İçinde bulunduğumuz Muharrem ayı münasebetiyle okulumuz da aşure etkinliği düzenledik. Bu etkinliğimize velilerimizi ve vatandaşlarımızı davet ettik. Onlar da davetimize icabet edip geldi. Yaklaşık 350 kişilik aşure dağıttık, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 
Bu içerik 240 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018