Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

Cumhurbaşkanı tam da Muş’u tarif etmiş!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti grup toplantısındaki teşkilatı uyaran sözleri parti kulislerinin bir numaralı gündemi haline geldi.


Erdoğan’ın; "Teşkilatlar, belediyeler eğer bizim dava idraki ile hareket etmiyorsa bize zarar veriyorlarsa ki zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum; kusura bakmasınlar, kendilerini biz uyarmadan düzeltsinler. Doğru adımlar atsınlar. AK Parti olarak bizim kendimizi yenilememiz gerekiyor. Önce şu hareketin, kendi içinde birbirini sevmesi gerekir. Bize ne oluyor ki kendi içimizde birbirimize karşı çalım atıyoruz. Elinden, dilinden emin olmayan insanlar oldukça biz gerçek Müslüman olamayız. Bunun idraki içinde olmalıyız” sözleri Muş ölçeğinde kim kime hangi çalımı atıyor sorularını akla getirdi.
Muş’ta yaşanan olaylara bakıldığı zaman rahatsız olan parti tabanının “Cumhurbaşkanımız tam da Muş’u tarif etmiş” yorumları dikkat çekiyor...
İlimizde Milletvekili, Belediye Başkanı İl Başkanı, İlçe Başkanı ve belediye başkanlarının kendi aralarındaki çekememezlik ve bir birleriyle uğraşmalarında Muş hep geri gitmekte. Hizmet üretmek yerine birbirleri ile uğraşan Muş siyasetinden taban oldukça şikâyetçi… Bu duruma bakıldığında kim kime çalım atıyor sorusu akıllara geliyor.
Bugüne kadar bu şekilde devam eden Muş siyasetinin bundan böyle birbirleri ile kavga, siyasi çekememezlik olmasını istemeyen Muş halkı, İktidar partisinden beklediği tek şey var oda hizmet…HABER49
 
 

 
Bu içerik 2741 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
"Kudüs’ün dinimiz için manevi önemi.. CHP Muş il başkanı İsmail Adanur ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in b..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Muş Kudüs için tek yürek oldu Muş Kudüs için tek yürek oldu.. Muş il merkezi ile Malazgirt ve Varto ilçelerinde ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başk..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleş..
0 yorum Gündem - 8.12.2017