Bu İçeriği Paylaş
02 Ağustos 2017 Çarşamba

Cumhurbaşkanı tam da Muş’u tarif etmiş!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti grup toplantısındaki teşkilatı uyaran sözleri parti kulislerinin bir numaralı gündemi haline geldi.


Erdoğan’ın; "Teşkilatlar, belediyeler eğer bizim dava idraki ile hareket etmiyorsa bize zarar veriyorlarsa ki zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum; kusura bakmasınlar, kendilerini biz uyarmadan düzeltsinler. Doğru adımlar atsınlar. AK Parti olarak bizim kendimizi yenilememiz gerekiyor. Önce şu hareketin, kendi içinde birbirini sevmesi gerekir. Bize ne oluyor ki kendi içimizde birbirimize karşı çalım atıyoruz. Elinden, dilinden emin olmayan insanlar oldukça biz gerçek Müslüman olamayız. Bunun idraki içinde olmalıyız” sözleri Muş ölçeğinde kim kime hangi çalımı atıyor sorularını akla getirdi.
Muş’ta yaşanan olaylara bakıldığı zaman rahatsız olan parti tabanının “Cumhurbaşkanımız tam da Muş’u tarif etmiş” yorumları dikkat çekiyor...
İlimizde Milletvekili, Belediye Başkanı İl Başkanı, İlçe Başkanı ve belediye başkanlarının kendi aralarındaki çekememezlik ve bir birleriyle uğraşmalarında Muş hep geri gitmekte. Hizmet üretmek yerine birbirleri ile uğraşan Muş siyasetinden taban oldukça şikâyetçi… Bu duruma bakıldığında kim kime çalım atıyor sorusu akıllara geliyor.
Bugüne kadar bu şekilde devam eden Muş siyasetinin bundan böyle birbirleri ile kavga, siyasi çekememezlik olmasını istemeyen Muş halkı, İktidar partisinden beklediği tek şey var oda hizmet…HABER49
 
 

 
Bu içerik 2695 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
40 Bedensel Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Hediye Edildi 40 Bedensel Engelli Vatandaşa Akülü.. Muş Valisi Aziz Yıldırım’ın eşi Selma Yıldırım’ın katıldığı programda Bulanık il..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Terör Operasyonu: 12 Gözaltı Terör Operasyonu: 12 Gözaltı.. Muş İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince terör örgütüne yönelik yapılan operasyon..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
KOM, dan  'Duman-2' Uygulaması KOM, dan 'Duman-2' Uygulaması.. Muş’ta ’Duman-2’ uygulamasında 6 bin 842 paket kaçak sigara ele geçirildi...
0 yorum Gündem - 20.10.2017