Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

Cumhurbaşkanı tam da Muş’u tarif etmiş!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti grup toplantısındaki teşkilatı uyaran sözleri parti kulislerinin bir numaralı gündemi haline geldi.


Erdoğan’ın; "Teşkilatlar, belediyeler eğer bizim dava idraki ile hareket etmiyorsa bize zarar veriyorlarsa ki zarar veren kardeşlerimizi de uyarıyorum; kusura bakmasınlar, kendilerini biz uyarmadan düzeltsinler. Doğru adımlar atsınlar. AK Parti olarak bizim kendimizi yenilememiz gerekiyor. Önce şu hareketin, kendi içinde birbirini sevmesi gerekir. Bize ne oluyor ki kendi içimizde birbirimize karşı çalım atıyoruz. Elinden, dilinden emin olmayan insanlar oldukça biz gerçek Müslüman olamayız. Bunun idraki içinde olmalıyız” sözleri Muş ölçeğinde kim kime hangi çalımı atıyor sorularını akla getirdi.
Muş’ta yaşanan olaylara bakıldığı zaman rahatsız olan parti tabanının “Cumhurbaşkanımız tam da Muş’u tarif etmiş” yorumları dikkat çekiyor...
İlimizde Milletvekili, Belediye Başkanı İl Başkanı, İlçe Başkanı ve belediye başkanlarının kendi aralarındaki çekememezlik ve bir birleriyle uğraşmalarında Muş hep geri gitmekte. Hizmet üretmek yerine birbirleri ile uğraşan Muş siyasetinden taban oldukça şikâyetçi… Bu duruma bakıldığında kim kime çalım atıyor sorusu akıllara geliyor.
Bugüne kadar bu şekilde devam eden Muş siyasetinin bundan böyle birbirleri ile kavga, siyasi çekememezlik olmasını istemeyen Muş halkı, İktidar partisinden beklediği tek şey var oda hizmet…HABER49
 
 

 
Bu içerik 2796 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018