Bu İçeriği Paylaş
27 Şubat 2017 Pazartesi

Özel Sporcular madalyayla döndü

Özel Sporcular 1. ve 2. Bölge Masa Tenisi Şampiyonasına damga vurdu.


Antalya'nın Kemer ilçesinde Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı'nın (TESYEV) destekleriyle Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) tarafından düzenlenen şampiyonaya katılan Sporcularımız madalyayla döndü.
 
Müsabakalara, 260 kulüp olmak üzere 520 sporcu katıldı. 8-11, 12-15, 16-21 ve artı 22 yaş kategorilerinde oynanan olan müsabakalar, otizm, mental ve down sendromu disiplinlerinde yapıldı. müsabakalar da Muş Özel Eğitim ve İş Uygulama Eğitim Merkezi öğrencileri, Muş Engelsiz Adımlar ve Muş Kücük Adımlar Gençlik ve Spor Kulüplerinin sporcuları; Halil İbrahim Süzgece bölge birinciliğini Mehmet Can Uyanık in bölge üçüncülüğü, Yusuf Haktan Seyrek bölge dördüncüsü oldu.
 
Başarılı bir şekilde döneceğimizi biliyorduk
 
Muş Özel Eğitim ve İş Uygulama Eğitim Merkezi hocalarından Bahadır Bozkurt Antalya'nın Kemer ilçesinde başlayan Özel Sporcular 1. ve 2. Bölge Masa Tenisi Şampiyonasına başarılı sporcularımızla katıldık, 520 sporcunun katıldığı müsabakalarda ilimizi başarılı bir şekilde temsil ettik. Özel sporlarda Özel sporcularımızla kürsüde yer aldık emeklerimizin karşılığını madalya alarak süsledik.Dedi
 
Hedefimiz Milli Takıma Özel sporcu  göndermek
 
Muş Özel Eğitim ve İş Uygulama Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Yıldırım Sporcularımızı kutluyorum bu organizasyondan da başarılı ayrıldılar. Her geçen Gün Muş ta Özel sporcular ailesi olarak gelişiyoruz, bundan sonraki hedefimiz Milli taklıma en az bir iki sporcu göndermektir. Bize bu şevinci bu gururu yaşattıkları için sporcu kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.dedi. Fırat Demir / Haber49
 

 
Bu içerik 735 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe Muş Spor dan TFF'ye Dilekçe.. Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Muş Spor PFDK’dan müjdeli haber bekli..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekibi Yolladı Başakşehir 60 Kişilik Temizlik Ekib.. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı 26 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için M..
0 yorum Gündem - 19.08.2017
Bulanık'ta Asfalt Seferberliği Bulanık'ta Asfalt Seferberliği.. Muş’un Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, bu yıl 10 k..
0 yorum Gündem - 19.08.2017