Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

KOM 6 bin paket sigara ele geçirdi

Muş’ta yapılan operasyonlarda toplam 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği bildirildi.


Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Çöğürlü Köyü girişinde durdurulmak istenen ve ikazlara uymayarak kaçmaya çalışan araç kovalamaca sonucu terk edilmiş halde bulunmuş ve araç içerisinde yapılan aramada ise özel olarak hazırlanmış zula diye tabir edilen gizli bölmelerde, toplamda 4 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirilmiştir.” denildi.
 
Kaçan kişileri yakalama çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
 
Açıklamada, “Ayrıca, ekiplerin yapmış olduğu araştırmalarda bir iş yerine araç içerisinden kaçak sigara indirildiği tespit edilmiş ve tespit edilen bir isimli şahsın aracından bin 400 paket ve farklı bir şahsın iş yerinden 390 paket olmak üzere bin 790 paket kaçak sigara olmak üzere toplamda çeşitli markalarda 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.
 
 
 
 
 

 
Bu içerik 161 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Sena öğretmen Umut'a umut oluyor! Sena öğretmen Umut'a umut oluyor!.. Merkeze bağlı Nadaslık köyünde yaşayan 7 yaşındaki bedensel engelli Umut Yılmaz,..
0 yorum Gündem - 17.11.2017
Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Okullu yaptılar Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Oku.. Korkut ilçesinde kız çocuklarını eğitime kazandırmak için girişimlerde bulunan b..
0 yorum Eğitim - 17.11.2017
Hem Vatani görevlerini yapıyorlar hem de Aşçılık kursu alıyorlar Hem Vatani görevlerini yapıyorlar h.. Korkut ilçesinde açılan aşçılık kursuna katılan askerler, aşçılık mesleğinin püf..
0 yorum Gündem - 17.11.2017