Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

KOM 6 bin paket sigara ele geçirdi

Muş’ta yapılan operasyonlarda toplam 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği bildirildi.


Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Çöğürlü Köyü girişinde durdurulmak istenen ve ikazlara uymayarak kaçmaya çalışan araç kovalamaca sonucu terk edilmiş halde bulunmuş ve araç içerisinde yapılan aramada ise özel olarak hazırlanmış zula diye tabir edilen gizli bölmelerde, toplamda 4 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirilmiştir.” denildi.
 
Kaçan kişileri yakalama çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
 
Açıklamada, “Ayrıca, ekiplerin yapmış olduğu araştırmalarda bir iş yerine araç içerisinden kaçak sigara indirildiği tespit edilmiş ve tespit edilen bir isimli şahsın aracından bin 400 paket ve farklı bir şahsın iş yerinden 390 paket olmak üzere bin 790 paket kaçak sigara olmak üzere toplamda çeşitli markalarda 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.
 
 
 
 
 

 
Bu içerik 229 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrikadan Çıkıyor 40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrik.. Muş´ta üretilen outdoor spor giyimi, Dünya´nın dört bir tarafına ihraç edilirken..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR.. Muratpaşa Mahallesinde yapılan ve Maddi imkânsızlıklardan dolayı yarım kalan Azi..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
Kayseri den Muş'a Destek Kayseri den Muş'a Destek.. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., Muş’un merkeze bağlı Bağlar İmam Hatip ..
0 yorum Gündem - 15.3.2018