Bu İçeriği Paylaş
2 Ağustos 2017 Çarşamba

KOM 6 bin paket sigara ele geçirdi

Muş’ta yapılan operasyonlarda toplam 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigaranın ele geçirildiği bildirildi.


Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, “Çöğürlü Köyü girişinde durdurulmak istenen ve ikazlara uymayarak kaçmaya çalışan araç kovalamaca sonucu terk edilmiş halde bulunmuş ve araç içerisinde yapılan aramada ise özel olarak hazırlanmış zula diye tabir edilen gizli bölmelerde, toplamda 4 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirilmiştir.” denildi.
 
Kaçan kişileri yakalama çalışmalarının devam ettiği belirtildi.
 
Açıklamada, “Ayrıca, ekiplerin yapmış olduğu araştırmalarda bir iş yerine araç içerisinden kaçak sigara indirildiği tespit edilmiş ve tespit edilen bir isimli şahsın aracından bin 400 paket ve farklı bir şahsın iş yerinden 390 paket olmak üzere bin 790 paket kaçak sigara olmak üzere toplamda çeşitli markalarda 6 bin 190 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir.” ifadelerine yer verildi.
 
 
 
 
 

 
Bu içerik 201 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Alpaslan Has, Feyyaz Uçar'la Vanspor'u yönetecek! Alpaslan Has, Feyyaz Uçar'la Vanspo.. Muş İdman Yurdu Spor Kulübü'nün teknik antrenörlüğünü yapan Alparslan Has, Beşik..
0 yorum Spor - 17.1.2018
Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret Muş Ülkü Ocaklarından Gazeteciler C.. Muş İl Ülkü Ocakları Başkan yardımcısı Ümit Çetinkaya ve yönetim kurulu Muş Gaze..
0 yorum Gündem - 17.1.2018
Evde aldığı eğitimle yeniden hayata bağlandı Evde aldığı eğitimle yeniden hayata.. Muş’un Hasköy ilçesinde yaşayan 9 yaşındaki hem bedensel hem de hidrosefali hast..
0 yorum Eğitim - 17.1.2018