Bu İçeriği Paylaş
7 Ekim 2016 Cuma

Kızılay Başkanı Gençleri Unutmadı

Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Alt yapıda önemli başarılara imza atarak,


Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Alt yapıda önemli başarılara imza atarak, ilimizi futbol gelişim guruplarında temsil eden Muş İdman yurdu spor kulübünü idmanda ziyaret etti.
Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Muş İdmanyurdu futbol kulübü sporcularına Bugünün gençleri yarının geleceğidir dedi, Koç , “Aslında o sözü biz şu şekilde söylüyoruz: Bugünün gençleri bugün aldıkları eğitim ve destekle gelecekte başarılı olacaktır. Bugünden itibaren bu çalışmaların içinde olmak çok önemli. 10 sene sonra değil, hemen yapılmalı, Muş İdmanyurdu spor kulübünü Çalıştıran Alpaslan Has hocamıza teşekkür ediyoruz, pırılı pırıl gençler yetiştirmiş, Muş Futboluna yıllardır hizmet ediyor” diye konuştu.
“Spor her alanda önemli konularımızın başında geliyor” diyen Muş İdman yurdu spor kulübü Hocası Alpaslan Has , “Spor ile gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp sağlam bir nesil yetiştirmeliyiz. Madde bağımlılığı almış başını gidiyor; buna karşı mücadele etmemiz lazım. Bu konuda gerekirse ailelerle görüşülüp yeni tedbirlerin alınmasına yardımcı olunabilir, spora yönlendirebilir, Gelişim liglerinde mücadele eden dört takımımız yollarına emin adımlarla devam ediyor, çok başarılı futbolcularımız var bir çoğunu Milli takımlara gönderiyoruz, Bizi ziyarete gelen ve her türlü destek sözünü veren Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç`a çok teşekkür ediyoruz, bundan sonrada bu gibi ziyaretlerin olması sporculara moral olacaktır ” ifadesini kullandı.
 

 
Bu içerik 918 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018