Bu İçeriği Paylaş
7 Ekim 2016 Cuma

Kızılay Başkanı Gençleri Unutmadı

Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Alt yapıda önemli başarılara imza atarak,


Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Alt yapıda önemli başarılara imza atarak, ilimizi futbol gelişim guruplarında temsil eden Muş İdman yurdu spor kulübünü idmanda ziyaret etti.
Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç Muş İdmanyurdu futbol kulübü sporcularına Bugünün gençleri yarının geleceğidir dedi, Koç , “Aslında o sözü biz şu şekilde söylüyoruz: Bugünün gençleri bugün aldıkları eğitim ve destekle gelecekte başarılı olacaktır. Bugünden itibaren bu çalışmaların içinde olmak çok önemli. 10 sene sonra değil, hemen yapılmalı, Muş İdmanyurdu spor kulübünü Çalıştıran Alpaslan Has hocamıza teşekkür ediyoruz, pırılı pırıl gençler yetiştirmiş, Muş Futboluna yıllardır hizmet ediyor” diye konuştu.
“Spor her alanda önemli konularımızın başında geliyor” diyen Muş İdman yurdu spor kulübü Hocası Alpaslan Has , “Spor ile gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp sağlam bir nesil yetiştirmeliyiz. Madde bağımlılığı almış başını gidiyor; buna karşı mücadele etmemiz lazım. Bu konuda gerekirse ailelerle görüşülüp yeni tedbirlerin alınmasına yardımcı olunabilir, spora yönlendirebilir, Gelişim liglerinde mücadele eden dört takımımız yollarına emin adımlarla devam ediyor, çok başarılı futbolcularımız var bir çoğunu Milli takımlara gönderiyoruz, Bizi ziyarete gelen ve her türlü destek sözünü veren Türk Kızılayı Muş Şube Başkanı ve Kızılay Genel Merkez Denetim Kurul Röpörtürü Cengiz Koç`a çok teşekkür ediyoruz, bundan sonrada bu gibi ziyaretlerin olması sporculara moral olacaktır ” ifadesini kullandı.
 

 
Bu içerik 952 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018