Bu İçeriği Paylaş
5 Aralık 2014 Cuma

Fiat’tan Yılın Kampanyası

Fiat Marka Otomobillerde 30 bin TL’ye % 0 Faizle 30 Ay Vadeli Kredi Fırsatı.


Tofaş çatısı altında yer alan Özermak Yatırım AŞ Fiat bayii, otomobil modellerinde 2014 yılının kaçırılmayacak son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında,30 bin tl %0 faizle 30 ay vadeli kredi fırsatı sunuyor.
Özermak Yatırım AŞ yönetim kurulu başkanı Necip Büte konu ile ilgili yaptığı açıklamada Fiat Marka Otomobillerde 30 bin TL’ye % 0 Faizle 30 Ay Vadeli Kredi Fırsatı sunarak müşterilerimizin ayaklarını yerden kesecek fırsatlar sunmaya devam ediyoruz 2014 yılının son ayında yapmış olduğumuz bu kampanya ile arabasız ev bırakmayacağız, Fiat Punto’, Fiat Bravo’, Yeni Fiat Linea, Fiat Linea Classic modeline, Fiorino, Doblo, Dukato gibi araçları indirimli sahip olmak mümkün.Dedi.
 
 

 
Bu içerik 1875 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrikadan Çıkıyor 40 Ülkenin Outdoor Giyimi Bu Fabrik.. Muş´ta üretilen outdoor spor giyimi, Dünya´nın dört bir tarafına ihraç edilirken..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR.. Muratpaşa Mahallesinde yapılan ve Maddi imkânsızlıklardan dolayı yarım kalan Azi..
0 yorum Gündem - 16.3.2018
Kayseri den Muş'a Destek Kayseri den Muş'a Destek.. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., Muş’un merkeze bağlı Bağlar İmam Hatip ..
0 yorum Gündem - 15.3.2018