Bu İçeriği Paylaş
22 Şubat 2015 Pazar

Ballı: Hemşerilerime hizmet için varım

AK Parti Muş Milletvekili Aday Adayı genç iş adamlardan Mehmet İkbal Ballı, ‘Hemşerilerime hizmet için varım’ dedi.


Gazetemize açıklamalarda bulunan Genç iş adamı Ballı, şöyle konuştu: “Çok kıymetli hemşerilerim; Bu yıl 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için doğduğum ve gençliğimin geçtiği ve hala iş hayatımın devam ettiği memleketimden Milletvekili Aday Adayı oldum. 1980’de Muş’ta doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Muş’ta tamamladım. 2003 Yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdim. 2008 yılında kamudaki görevimden ayrılarak inşaat ve sanayi alanında kendi kurduğum şirkette çalıştım. 13 yıldır Türkiye'ye hizmet eden ve 100 yılda yapılabilecek işleri 10 yıla sığdıran Adalet ve Kalkınma Partisinden aday adayı olma onuruyla bu yola çıkarken, “sizin için, içinizden biri” sloganıyla doğup büyüdüğüm memleketime hizmet etme fırsatına talip oldum.”
Kuşkusuz Ak Parti iktidarları Türkiye’ye büyük hizmetlerde bulunmuş büyük yatırımlar yapmış Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin sürebilmesi için insiyatif almış barış ve kardeşlik projesi olan çözüm sürecini başlatmıştır diyen Ballı, “Bu sürecin başarılı olabilmesi ilerleyebilmesi ve en nihayetinde barış ve huzurun bu ülkeye gelebilmesi için Ak Parti iktidarına destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ve bu amaçla yola çıkan kervana katılıp kendi bilgi birikimimi bu kutlu davaya adamak istiyorum. Doğduğumuz, yetiştiğimiz, suyunu içip ekmeğini yediğimiz, toprağımıza hizmet etmek için AK Parti Muş Milletvekili A. Adaylığı müracaatında bulundum. Bugüne kadar Muş adına inisiyatif alan, görev yapan, kendisini memleketinin hizmetine adayan bütün arkadaşlarımıza, ağabeylerimize ve kardeşlerimize başta AK Parti teşkilatımızda görev almış teşkilat mensubu hemşerilerim olmak üzere sonsuz teşekkürü borç bilirim” dedi.
Ballı, “Değerli Hemşerilerim; Bu vesile ile başta dualarınız olmak üzere, desteklerinizi bekliyorum. İnşallah kim aday olursa olsun, Muş’umuz AK Parti iktidarında kazanmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle bir kardeşiniz, hemşeriniz, evladınız olarak sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum” sözlerini ifade etti.HABER49
 
 

 
Bu içerik 1413 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Sena öğretmen Umut'a umut oluyor! Sena öğretmen Umut'a umut oluyor!.. Merkeze bağlı Nadaslık köyünde yaşayan 7 yaşındaki bedensel engelli Umut Yılmaz,..
0 yorum Gündem - 17.11.2017
Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Okullu yaptılar Köy Köy Dolaşıp Kız Çocuklarını Oku.. Korkut ilçesinde kız çocuklarını eğitime kazandırmak için girişimlerde bulunan b..
0 yorum Eğitim - 17.11.2017
Hem Vatani görevlerini yapıyorlar hem de Aşçılık kursu alıyorlar Hem Vatani görevlerini yapıyorlar h.. Korkut ilçesinde açılan aşçılık kursuna katılan askerler, aşçılık mesleğinin püf..
0 yorum Gündem - 17.11.2017