Bu İçeriği Paylaş
25 Mayıs 2017 Perşembe

Yunus Emre Serkaya Türkiye Şampiyonu oldu

Türkiye Boks Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Burdur'da sona erdi.


Hüsnü Bayer Spor Salonu'nda 18-25 Mayıs tarihleri arasında Burdur da gerçekleştirilen Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Muş`umuzu temsil eden Yunus Emre Serkaya 62 kg da Türkiye Birincisi , 37 kg da Sertaç Berek ise Türkiye üçüncüsü oldu.
 
Başarı Tesadüf Değil
 
Boks Hocası Eyyüp Sezgin Burdurda gerçekleşen Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında almış olduğumuz başarılı sonuçlarla başarının tesadüf olmadığını kanıtladık, burada çok önemli karşılaşmalar tamamladık.
Türkiye şampiyonu ve Türkiye üçüncüsü çıkarttık, Sporcu kardeşlerimi kutluyorum, bizlere destek veren inanan ve güvenen herkese çok teşekkür ederim.Dedi.. Fırat Demir - HABER49
 

 
Bu içerik 534 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018