Bu İçeriği Paylaş
6 Mart 2017 Pazartesi

Final Eğitim Kurumları’nda DBS Heyecanı

Final Eğitim Kurumları 26 Şubat tarihinde Özel Muş Final Temel Lisesinde, 4-5 Mart tarihlerinde ise Özel Muş Final Ortaokulu’nda Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı yaptı.


Özel Muş Final Temel Lisesinde 26 Şubatta gerçekleştirilen sınava 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri katılırken Özel Muş Final Ortaokulunda 4-5 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen sınava 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencileri katıldı. Toplamda 1800 öğrencinin yarıştığı sınavda dereceye giren öğrencilere 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında geçerli olmak üzere dereceleri oranında indirim uygulayacaklarını ifade eden Final Eğitim Kurumları Muş Genel Müdürü Yusuf KÖK: “26 Şubatta 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencilerimize Temel Lisemizde, 4 -5 Mart tarihlerinde ise 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimize ise Ortaokulumuzda Düzey Belirleme ve Bursluluk Sınavı uyguladık. Toplamda 1800 öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz sınavlarımızı yoğun bir katılım ile tamamlamış bulunmaktayız. Final Eğitim Kurumları olarak ilimizde ki eğitim camiamızın birer neferleri olarak bizlerde ilimizde ki başarılı öğrencilerimize burs imkânı tanıyarak eğitimlerine katkı sunmak adına bu sınavlarımızı gerçekleştirdik. Sınavlarımıza katılım sağlayan tüm öğrenci arkadaşlarımıza ve kıymetli velilerimize bizlere göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum. Sınav sonuçlarımız açıkladıktan sonra erken kayıt dönemimizi de başlatarak 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı için hazırlıklarımıza başlayacağız. Dereceye girecek olan öğrencilerimizi şimdiden kutluyor tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Dedi....FIRAT DEMİR / HABER49
 

 
Bu içerik 1119 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Vedaş ve Mehmetçik Köylüler İçin Seferber Oldu Vedaş ve Mehmetçik Köylüler İçin Se.. önceki gün etkili olan fırtına ve kar yağışı nedeniyle elektrik kesintisi yaşana..
0 yorum Gündem - 21.1.2018
Pazar tezgahından sahnelere... Pazar tezgahından sahnelere..... Sosyal medyada pazarda söylediği şarkılarla ünlenen Muş'lu mandalinacı Veysel Mu..
Yolcu Otobüsünün Devrilmesi - 3 Kişinin Cenazesi Defnedildi Yolcu Otobüsünün Devrilmesi - 3 Kiş.. Muş'ta otobüsün şarampole devrilmesi sonucu yaşamını yitiren 6 kişiden 3'ünün ce..
0 yorum Gündem - 19.1.2018