Bu İçeriği Paylaş
1 Mart 2018 Perşembe

YILDIRIM VE POLAT’TAN DEDE’YE ZİYARET

Vali Aziz Yıldırım ve MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Ankara Muş Derneği Başkanı Necmettin Dede’yi ziyaret ettiler


Muş İli ve İlçeleri Eğitim Kültür ve Kalkınma Derneği (Ankara Muş-Der) Başkanlığına seçilen Muş Eski Milletvekili ve bir önceki dönem Belediye Başkanı Necmettin Dede’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Dede, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Vali Aziz Yıldırım ve Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ı dernek binasında ağırladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dede, çıkmış olduğu yeni yolda kendisini yalnız bırakmadıkları için Yıldırım ve Polat’a teşekkür etti.
Derneğin faaliyetleri ile ilgili misafirlerini bilgilendiren Dede, yeni bir oluşumla Muş’a ve Muşluya faydalı olacak çalışmalar yapmayı planladıklarını ifade etti.
Muş’taki siyasetçi ve bürokratlarla uygum ve işbirliği içinde olacaklarını belirten Dede, herkesin ortak paydasının Muş olacağı bir tablo oluşturacaklarını söyledi.
Dede, konuşmasının sonunda kira sorununu ortadan kaldırmak için derneğe ait olmak üzere bir yer arayışına girdiklerini ve yardım kampanyası başlattıklarını belirterek, bu konuda Yıldırım ve Polat’ta destek beklediklerini kaydetti.
 

 
Bu içerik 199 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Yönetimden memnun musunuz? Yönetimden memnun musunuz?.. Haber49 Gazetesinin Muş sokaklarında geçtiğimiz hafta başlattığı sokağın nabzı r..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Meydan ranta mı açılıyor? Meydan ranta mı açılıyor?.. Üç yıl önce belediyeye devredilen ve meclis kararıyla kent meydanı yapılması kar..
0 yorum Gündem - 19.4.2018
Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı Muş’ta “ Avukatlar Günü” Kutlandı.. Muş Barosu tarafından Grand Otel’de düzenlenen etkinlik ile “5 Nisan Avukatlar G..
0 yorum Gündem - 19.4.2018