Bu İçeriği Paylaş
29 Eylül 2017 Cuma

Ağbaba nikah şahitliği yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Muş Eski Gençlik Kolları başkanı Mehmet Emin Yüce ile Gülay Kaş’ın nikâhında şahitlik yaptı.


CHP Muş eski İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Yüce, Gülay Kaş’la dünya evine girdi. Muş’ta bir düğün salonunda hayatları birleştiren Mehmet Emin Yüce ve Gülay Kaş’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’nın kıydığı nikah töreninde CHP Genel Başkanı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba dışında CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, Merkez ilçe Başkanı Mehmet Şerif Sönmez, Ak Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Eğitim Bir Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan da şahitlik yaptı.
Nikâhın ardından evlilik cüzdanını Gülay Kaş’a veren Veli Ağbaba, "Bu güzel günde genç arkadaşlarımızla beraber olmak bizim için gerçekten mutluluk verici. Onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum, tebrik ediyorum" dedi.
Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün töreninde, Yüce ve Kaş çifti şahitlerle nikahın sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.HABER49
 
 

 
Bu içerik 170 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
"Kudüs’ün dinimiz için manevi önemi.. CHP Muş il başkanı İsmail Adanur ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in b..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Muş Kudüs için tek yürek oldu Muş Kudüs için tek yürek oldu.. Muş il merkezi ile Malazgirt ve Varto ilçelerinde ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başk..
0 yorum Gündem - 8.12.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muş'ta.. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleş..
0 yorum Gündem - 8.12.2017