Bu İçeriği Paylaş
29 Eylül 2017 Cuma

Ağbaba nikah şahitliği yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Muş Eski Gençlik Kolları başkanı Mehmet Emin Yüce ile Gülay Kaş’ın nikâhında şahitlik yaptı.


CHP Muş eski İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Yüce, Gülay Kaş’la dünya evine girdi. Muş’ta bir düğün salonunda hayatları birleştiren Mehmet Emin Yüce ve Gülay Kaş’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’nın kıydığı nikah töreninde CHP Genel Başkanı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba dışında CHP Muş İl Başkanı İsmail Adanur, Merkez ilçe Başkanı Mehmet Şerif Sönmez, Ak Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Eğitim Bir Sen Muş Şube Başkanı Mahir Barışan da şahitlik yaptı.
Nikâhın ardından evlilik cüzdanını Gülay Kaş’a veren Veli Ağbaba, "Bu güzel günde genç arkadaşlarımızla beraber olmak bizim için gerçekten mutluluk verici. Onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum, tebrik ediyorum" dedi.
Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün töreninde, Yüce ve Kaş çifti şahitlerle nikahın sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.HABER49
 
 

 
Bu içerik 250 defa okundu.
 
* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker fabrikası satılmasın Temelini Erbakan atmıştı; Muş Şeker.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Enerji Bir-Sen..
0 yorum Gündem - 20.2.2018
Basın mensupları öğrencilerle buluştu Basın mensupları öğrencilerle buluş.. Muş’ta görev yapan basın mensupları ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında Özel B..
0 yorum Eğitim - 19.2.2018
Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satılıyor' iddiasına tepki Adanur'dan 'Şeker Fabrikaları Satıl.. Şeker fabrikalarının satışa çıkarılacağı iddiasına tepki gösteren Cumhuriyet Hal..
0 yorum Gündem - 19.2.2018